WonMania'ya Hoşgeldiniz!

Reklam Anlaşmaları İçin Aşağıdaki Adresler Dışında Kişilerle Görüşmemeniz Dolandırılmamanız Açısından Önemle Duyurulur

MAİL : [email protected]

Hemen Katıl!

SON DAKİKA TEŞEKKÜRLER MİLOSBET

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yasink38

Well-known member
vay mk sövecem şimdi adama o olacak neyse alır inşallah eninde sonunda

semihx11

Well-known member
arkadaşlar iyimisiniz gıyabımda 5 dkda ne muhabbet dönmüş ne para ödenmesi bakiyem öylece duruyor sitenin içinde

1912mehmet

kaf-sin-kaf
Yönetici
Moderator
SİTE EN SON 8 GIBI GÖRÜSTÜM SEMİH ARKADSIMIZA BILGI VERILECEK DEDI OLAY ALT YAPIYA İNTIKAL ETTIGI İÇİN BEKLIYECEK SÜREÇİ

semihx11

Well-known member
adamlar çekim talebi vermemi yasaklamış nası göndersinler ben talep veremeden
ss.jpg

semihx11

Well-known member
paralel evrende adıma hesap açıp gönderdilerse benim haberim yok derman dostum sen kiminle iletişim halindesin bütün detayları açık yaz çözebiliyosak senin yardımınla çözelim madem iddaalısın bu kadar

yasink38

Well-known member
paralel evrende adıma hesap açıp gönderdilerse benim haberim yok derman dostum sen kiminle iletişim halindesin bütün detayları açık yaz çözebiliyosak senin yardımınla çözelim madem iddaalısın bu kadar
ben bi iyice bakayım sponsor olan bi forum felan var mı diye bulursam haber vereyim kardeşim

derman11z

Well-known member
kardeşim 3 forum acıktı yanlıs yere yazdım senin sorununu ilettim %100 sonuc alıcaz haklıysan para odenecek yazdıgım olaylar x bir forumun olayı burayla iglisi yok dalgınlıga yazdım

ghoestwoman

Well-known member
adamlar çekim talebi vermemi yasaklamış nası göndersinler ben talep veremeden
Ekli dosyayı görüntüle 17452
çekim talebi vermeni engelledilerse gerçekten inceliyorlar ve altyapıya göndermişler.ispor be betparkta aynısını yapmıştı bana.bakiyeyi bloke etmişlerdi ama ispordan ancak 1 hafta sonra betparktanda 12 gün sonra almıştım

Gkhn1912

Administrator
Yönetici
ADMİN
çekim talebi vermeni engelledilerse gerçekten inceliyorlar ve altyapıya göndermişler.ispor be betparkta aynısını yapmıştı bana.bakiyeyi bloke etmişlerdi ama ispordan ancak 1 hafta sonra betparktanda 12 gün sonra almıştım
Valla verene kadar uğraşırız bizim acelmiz yok =)

derman11z

Well-known member
büro olumsuz bakmıyor arkadaşlar suan sakin olun ödeme yapılcak 1 2 gün daha sabretmeni istiyorum sadece

semihx11

Well-known member
büro olumsuz bakmıyor arkadaşlar suan sakin olun ödeme yapılcak 1 2 gün daha sabretmeni istiyorum sadece
sabır işi kolay 9 gündür sabır küpü olduk zatende benim olan bir parayı bana göndermeleri lütuf değil zaten olması gereken ama hala diretiyorlar ama sizler sağolun 4 koldan koşturup uğraştığınız için

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...